3 komentarze

  1. Katarzyna Stasak

    Nie zawsze dociera do mnie, że Chrystus zna mnie po imieniu, ale dobrze jest sobie to uświadomić, bo wiem , że w moim życiu może być Miłość, wtedy czuję się pewniej i bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *