One Comment

  1. Kinga

    Co ja na to poradzę, że twoja o. Przemku twórczość tak pasuje do mojej wrażliwości. Nie jestem artystką, ale twoje ikony bardzo do mnie przemawiają, pomagają w modlitwie. Symbolika, układ, kolory, cudne! Kocham ciepłe barwy. Znów niesamowicie uchwycone „centrum wszechświata”, jak w ikonie Bożego Narodzenia. Od razu wzrok znajduje to co najważniejsze, centralne. Albo okręgi, jak w ikonie zmartwychwstania z Marią Magdaleną, górny półokrąg, który otacza „światłość przedziwną”. Czekam na kolejne:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *